23476502_10214532951541260_404965286_n

NŐI RÖPLABDA: Nehéz mérkőzések

Az NB1-ben szereplő röplabdás lányok elszántan készülnek Molnár István vezetőedző irányításával. Csütörtökön este 19:00-kor kerül sor a Magyar Kupa visszavágóra a Gödöllő otthonában, ahol a nyolc közé kerülés a tét, ezért röplabdás lányaink keményen készülnek az új edzőjükkel.

A hazai meccsen sajnos egy szettet se tudott megszerezni a TFSE csapata(0:3), így most a cél nem más, mint egy-egy szett, de akár a mérkőzés megnyerése is. Az együttesnek nem sok ideje marad pihenni, hisz másnap, azaz pénteken szintén 19:00-től a Vasas-nál folytatják bajnoki szereplésüket, ahol szeretnének helyt állni, és kicsit megnehezíteni ellenfelük játékát.

Következő mérkőzés:  2017.11.10. 19:00 Vasas Óbuda – TFSE ( III. ker. Folyondár utca 15)
Következő hazai mérkőzés: 2017. 11.19 TFSE – Kaposvár ( TF D terem)