Rév-Tsc – TFSE  30:27 (17:13)   (junior: 29:26)

Női Nb2:

TFSE – Siófoki KC II   25:41 (10:21)    (junior:  9:41)

A felnőtt mérkőzésről röviden:

A hazai pályán játszó TFSE tisztelettel, de nem feltartott kézzel fogadta nagy nevű riválisát. Lányaink nagy lendülettel és remek ötletekkel kezdték a mérkőzést, aminek az lett az eredménye, hogy a vendégek edzője már a 11. percben időt kért. Ekkor 6-5-re vezettet csapatunk. Az időkérés után feljavult a vendég csapat és a hazai oldalon jöttek a technikai hibák. 8-9 után 2x 5 perc rövidzárlat következett be a TFSE-s lányoknál, aminek eredményeképpen 10-21 lett a szünet! A második félidő elején a vendégek robogtak, a hazaik pedig csak a 10. percben tudták újra elkapni a fonalat. A végén a nagy különbségű eredmény reális sőt, lányainkat dicséret illeti, hogy az NB.I.-es játékosok sorát felvonultató nagyobb tudású ellenfelünk ellen 25 gólig jutottak. Játékuk néhol már kifejezetten látványos volt, és ha a védekezésben is fejlődni tudnak, akkor komoly ellenfelei lehetnek az ilyen kaliberű csapatoknak.

A férfi NB2-ben az utolsó előtti,  nőiben az utolsó forduló következik majd.